Комплектація
У програмі DieselService передбачена механізм проведення документу Наряд-замовлення типу ремонту “Комплектація”. Наприклад, для ремонту автомобіля необхідно зібрати нову деталь, що складається з кількох деталей, або відремонтувати стару деталь із заміною зіпсованих запчастин. Розглянемо як це зробити з прикладу ремонту генератора. Для цього спочатку потрібно створити новий Наряд-замовлення та вибрати тип ремонту “Комплектація” (мал.1).
Мал. 1. Форма документа Наряд-замовлення
Зверніть увагу на те, що форма Наряд-замовленняу змінилася (мал. 2). Тут немає графи “Контрагент”, але залишилася графа "Автомобіль" : потрібно вибрати зі списку або "створити" новий автомобіль реального або потенційного Замовника, на який буде встановлена нова або відреставрована деталь. У нашому прикладі це автомобіль Mitsubishi Lancer 2.0 АКПП, 2017. Далі слід вказати категорію цін - “Комплектація”.
Мал. 2. Форма документа Наряд-замовлення із поміченими графами для заповнення
Таблична частина Наряд-замовленняу заповнюється методом додавання відповідних товарів, матеріалів, комплектуючих генератора (мал. 3) та робіт з його комплектації (мал. 4).
Мал. 3. Таблична частина документа Наряд-замовлення. Рядки з товарними позиціями
Мал. 4. Таблична частина документа Наряд-замовлення. Рядок “Робота по комплектації”
Потім заповнюється вкладка «Склад комплекту» (рис. 5). Тут потрібно додати нову позицію товару та назвати її відповідним чином. У нашому прикладі це «відреставрований генератор Mitsubishi».
Мал. 5. Закладка «Склад комплекту»
Вартість комплекту в Замовленні-наряді буде автоматично підставлена при проведенні цього Наряд-замовленняа . Вона складається з вартості використаних матеріалів та робіт із комплектації (мал. 6).
Мал. 6. Закладка “Склад комплекту” під час Наряд-замовленняу
Щоб перевірити наявність та вартість нового елемента товарної номенклатури «генератор відреставрований Mitsubishi», потрібно сформувати звіт Залишки товарів з рівнем деталізації “на складах із собівартістю” та вибрати відповідний товар (мал. 7).
Мал. 7. Звіт «Залишки товарів»
Далі створюємо новий Наряд-замовлення на ремонт цього автомобіля (мал. 8), де вказується тип ремонту «Ремонт», вибирається відповідні Контрагент та Автомобіль та заповнюється товарна позиція «генератор відреставрований Mitsubishi». При проведенні переміщень та переведенні Наряд-замовленняу у стан «Закритий» проводимо Наряд-замовлення. Звертаємо увагу, що у графі “Вартість” тільки тепер відобразилася собівартість “генератора відреставрованого Mitsubishi”, сформована при проведенні Наряд-замовленняу з Комплектації (мал. 6 і 8).
Мал. 8 Наряд-замовлення із типом ремонту «Ремонт»