Звіт з прибутку

Звіт з прибутку дозволяє отримати відомості про оборот підприємства, кількість та вартість реалізованих товарів та послуг, отриманий доход за зазначений період. При цьому можлива деталізація цих відомостей щодо товарів та груп товарів, за покупцями та первинними документами. Користувач системи може обмежити набір даних звіту певними реквізитами. Наприклад, показати обороти та доходи за операціями, вчиненими на певному складі або за певною торговою маркою (покажчик №1 на малюнку). 

Також реалізовано механізм вказівки групи параметрів для відбору даних (вкладка "Множинний відбір" екранної форми). Тут можна обмежити набір даних для аналізу лише операціями з деякими певними товарами, їх категоріями чи покупцями.

Також передбачена можливість відбору даних для звіту за довільними параметрами , список яких доступний на вкладці екранної форми. Перемикачі “по закріпленню” і “по відвантаженню/обслуговуванню” , розташовані поруч із полем “Менеджер” (покажчик №2 на малюнку), дозволяють визначити яке відношення має зазначений співробітник до досконалих операцій продажу чи обслуговування: цей співробітник закріплений за клієнтом (реквізит “Менеджер” довідника Контрагенти), або він фактично здійснив продаж/обслуговування, що відображено в документі, що фіксує цю операцію (наприклад, поле « Менеджер » документа Видаткова накладна). 

Група елементів управління “Види номенклатури” (покажчик №3 малюнку) дозволяє додатково обмежити набір аналізованих операцій лише певними видами номенклатури (вид номенклатури є реквізитом довідника Номенклатура). Наприклад, виводити відомості про прибуток, отриманий від реалізації лише товарів та матеріалів. 

Група елементів керування “Додаткові параметри” (покажчик №4 на малюнку) визначає види документів, що використовуються для формування звіту ("Тільки за видатковими накладними" та “Тільки на наряд-замовлення”), фактичне надходження коштів за цими документами ("Враховувати тільки оплачені") та інші параметри.

Група елементів управління “Налаштування деталізації” визначає, чи будуть у звіті представлені лише зведені дані про доходи (у розрізі підприємств та їх структурних підрозділів) чи їх слід доповнити відомостями про те, які саме товари/послуги були реалізовані, хто був покупцем та якими документами ці операції оформлювалися.